1.441,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M14x1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 254mm | Širina [mm]: 38mm | Visina [mm]: 38mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 238mm | Spart line kod: dlta3247 | GTIN: 5012759982426
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M14x1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 254mm |
| Širina [mm] | 38mm |
| Visina [mm] | 38mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 238mm |
| Spart line kod | dlta3247 |
| GTIN | 5012759982426 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 4852 130 26R (RENAULT) |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi (HY0K) 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/09 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 127 KW 173 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/09 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/09 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 (HY0C, HY0N) 126 KW 171 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/09 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 126 KW 171 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/09 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |