1.408,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 1: M16 x 1 | Dimenzija navoja 2: 0 | Strana ugradnje: M12 x 1 | Strana ugradnje: 25 | Dužina [mm]: Prednja osovina levomm | Širina [mm]: Prednja osovina desnomm | Visina [mm]: 233mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 40mm | Spart line kod: dlta3203 | GTIN: 5012759995471
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M16 x 1 |
| Dimenzija navoja 2 | 0 |
| Strana ugradnje | M12 x 1 |
| Strana ugradnje | 25 |
| Dužina [mm] | Prednja osovina levomm |
| Širina [mm] | Prednja osovina desnomm |
| Visina [mm] | 233mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 40mm |
| Spart line kod | dlta3203 |
| GTIN | 5012759995471 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | D85211KA0A (NISSAN) |
| NISSAN JUKE (F15) 1.2 DIG-T 85 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 83 KW 113 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 86 KW 117 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 4x4 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO 147 KW 200 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO 4x4 147 KW 200 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS 160 KW 218 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 157 KW 214 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |