2.266,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M14x1.5 | broj proizvoda za proizvod u paru: TA2659 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 338mm | Širina [mm]: 38mm | Visina [mm]: 38mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 319mm | Spart line kod: dlta3185 | GTIN: 5012759976906
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M14x1.5 |
| broj proizvoda za proizvod u paru | TA2659 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 338mm |
| Širina [mm] | 38mm |
| Visina [mm] | 38mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 319mm |
| Spart line kod | dlta3185 |
| GTIN | 5012759976906 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 53010-SWA-A01 (HONDA) |
| HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5, RE1) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-DTEC 4WD (RE6) 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-VTEC 4WD (RE7) 122 KW 166 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |