2.464,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M14x1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 191mm | Širina [mm]: 36mm | Visina [mm]: 36mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 173mm | Spart line kod: dlta3045 | GTIN: 5012759535066
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M14x1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 191mm |
| Širina [mm] | 36mm |
| Visina [mm] | 36mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 173mm |
| Spart line kod | dlta3045 |
| GTIN | 5012759535066 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 53610-SNB-J01 (HONDA) 53610-TP6-A62 (HONDA) 53610SNRA01 (HONDA) 53610TP6A62 (HONDA) |
| HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET) 1.3 IMA (ED9, ES9) 61 KW 83 HP Benzin/Elektro Blagi hibrid, Godina proizvodnje od 2000/10 do 2006/04 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET) 1.4 (ES4) 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/10 do 2006/04 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET) 1.6 (ES5) 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/10 do 2006/04 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET) 1.7 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/10 do 2006/04 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |
| HONDA CIVIC VIII Sedan (FD, FA) 1.3 IMA (FA3, FD3) 70 KW 95 HP Benzin/Elektro Blagi hibrid, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2013/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Sedan (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7, FA1) 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2013/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |