1.837,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M14x1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 320mm | Širina [mm]: 36mm | Visina [mm]: 36mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 303mm | Spart line kod: dlta2724 | GTIN: 5012759476444
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M14x1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 320mm |
| Širina [mm] | 36mm |
| Visina [mm] | 36mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 303mm |
| Spart line kod | dlta2724 |
| GTIN | 5012759476444 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 7701 477 878 (RENAULT) |
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) 43 KW 58 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0B) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V, CN0A) 56 KW 76 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) 75 KW 102 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 74 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 47 KW 64 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U) 62 KW 84 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 75 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 90 63 KW 86 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 98 KW 133 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/03 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |