1.760,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M12x1.25 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 240mm | Širina [mm]: 36mm | Visina [mm]: 36mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 224mm | Spart line kod: dlta2705 | GTIN: 5012759473337
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M12x1.25 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 240mm |
| Širina [mm] | 36mm |
| Visina [mm] | 36mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 224mm |
| Spart line kod | dlta2705 |
| GTIN | 5012759473337 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 400133* (CITROËN) 455000H010* (CITROËN) 400133* (PEUGEOT) 455000H010* (PEUGEOT) 455000H010* (TOYOTA) 455000H030* (TOYOTA) |
| CITROËN C1 (PM_, PN_) 1.0 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/09 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| CITROËN C1 (PM_, PN_) 1.4 HDi 40 KW 54 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/09 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |
| PEUGEOT 107 (PM_, PN_) 1.0 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| PEUGEOT 107 (PM_, PN_) 1.4 HDi 40 KW 54 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |
| TOYOTA AYGO (_B1_) 1.0 (KGB10_, KGB10R) 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/02 do 2014/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| TOYOTA AYGO (_B1_) 1.4 D-4D (WNB10_, WNB10R) 40 KW 54 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/02 do 2014/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |