1.793,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M16x1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 241mm | Širina [mm]: 40mm | Visina [mm]: 40mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 222mm | Spart line kod: dlta2630 | GTIN: 5012759463161
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M16x1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 241mm |
| Širina [mm] | 40mm |
| Visina [mm] | 40mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 222mm |
| Spart line kod | dlta2630 |
| GTIN | 5012759463161 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 57724-1J000 (HYUNDAI) |
| 1.1 CRDi 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | ||||||
| 1.2 57 KW 78 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | ||||||
| 1.2 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | ||||||
| 1.4 74 KW 101 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | ||||||
| 1.4 CRDi 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | ||||||
| 1.4 CRDi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | ||||||
| 1.6 93 KW 126 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | ||||||
| 1.6 CRDi 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | ||||||
| 1.6 CRDi 94 KW 128 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 |