1.408,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M12x1.25 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 314mm | Širina [mm]: 36mm | Visina [mm]: 36mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 295mm | Spart line kod: dlta2591 | GTIN: 5012759452875
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M12x1.25 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 314mm |
| Širina [mm] | 36mm |
| Visina [mm] | 36mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 295mm |
| Spart line kod | dlta2591 |
| GTIN | 5012759452875 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 57724-0X000 (HYUNDAI) 57724-0X010 (HYUNDAI) |
| HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/10 do 2018/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI i10 I (PA) 1.1 49 KW 67 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/10 do 2018/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI i10 I (PA) 1.1 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/10 do 2018/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI i10 I (PA) 1.1 CRDi 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/10 do 2018/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI i10 I (PA) 1.2 57 KW 78 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/10 do 2018/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI i10 I (PA) 1.2 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/10 do 2018/05 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |