1.749,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M20x1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 150mm | Širina [mm]: 45mm | Visina [mm]: 45mm | Spart line kod: dlta2397 | GTIN: 5012759406151
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M20x1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 150mm |
| Širina [mm] | 45mm |
| Visina [mm] | 45mm |
| Spart line kod | dlta2397 |
| GTIN | 5012759406151 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 45503-39075 (TOYOTA) |
| TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 2.7 (RZN180) 112 KW 152 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/11 do 2003/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 2.7 EFI 4WD (RZN185_, RZN185W) 112 KW 152 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/11 do 2003/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 3.0 TD (KZN185) 92 KW 125 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1995/11 do 2003/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |
| TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D 4WD (KDJ90_, KDJ95_, KDJ90W, KDJ95W) 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1995/04 do 2003/02 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_, KZJ90R, KZJ95R, KZJ90W, KZJ95W) 92 KW 125 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1995/04 do 2003/02 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_, VZJ90R, VZJ95R, VZJ90W,... 131 KW 178 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/04 do 2003/02 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |