1.496,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M14x1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 242mm | Širina [mm]: 40mm | Visina [mm]: 40mm | Spart line kod: dlta2036 | GTIN: 5012759348741
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M14x1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 242mm |
| Širina [mm] | 40mm |
| Visina [mm] | 40mm |
| Spart line kod | dlta2036 |
| GTIN | 5012759348741 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 3160303044* (BMW) 32216751277* (BMW) |
| BMW X5 (E53) 3.0 d 135 KW 184 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| BMW X5 (E53) 3.0 d 160 KW 218 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| BMW X5 (E53) 3.0 i 170 KW 231 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW 286 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| BMW X5 (E53) 4.4 i 235 KW 320 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW 347 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| BMW X5 (E53) 4.8 is 265 KW 360 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |