1.463,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M12x1.25 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 283mm | Širina [mm]: 36mm | Visina [mm]: 36mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 261mm | Spart line kod: dlta1861 | GTIN: 5012759287095
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M12x1.25 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 283mm |
| Širina [mm] | 36mm |
| Visina [mm] | 36mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 261mm |
| Spart line kod | dlta1861 |
| GTIN | 5012759287095 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 54820-02000 (HYUNDAI) 56540-02000 (HYUNDAI) |
| HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/01 do 2015/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i 43 KW 58 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/01 do 2015/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI ATOS (MX) 1.1 43 KW 58 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/01 do 2015/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI ATOS (MX) 1.1 46 KW 63 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/01 do 2015/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |