1.463,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 1: M12 x 1 | Dimenzija navoja 2: 00 | Strana ugradnje: M14x1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Dužina [mm]: Prednja osovina desnomm | Širina [mm]: 314mm | Visina [mm]: 5mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 36mm | Spart line kod: dlta1763 | GTIN: 5012759238622
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M12 x 1 |
| Dimenzija navoja 2 | 00 |
| Strana ugradnje | M14x1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Dužina [mm] | Prednja osovina desnomm |
| Širina [mm] | 314mm |
| Visina [mm] | 5mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 36mm |
| Spart line kod | dlta1763 |
| GTIN | 5012759238622 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 7701 469 517 (RENAULT) |
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW 55 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 43 KW 58 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 44 KW 60 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |