1.210,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M12x1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 213mm | Širina [mm]: 36mm | Visina [mm]: 36mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 197mm | Spart line kod: dlta1752 | GTIN: 5012759237007
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M12x1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 213mm |
| Širina [mm] | 36mm |
| Visina [mm] | 36mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 197mm |
| Spart line kod | dlta1752 |
| GTIN | 5012759237007 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 168 330 1335 (MERCEDES-BENZ) A168 330 1335 (MERCEDES-BENZ) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 (168.033, 168.133) 75 KW 102 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.006) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.007) 44 KW 60 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.008) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 190 (168.032, 168.132) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 210 (168.035, 168.135) 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |