1.936,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 2: M12x1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Strana ugradnje: Prednja osovina desno | Dužina [mm]: 280mm | Širina [mm]: 35mm | Visina [mm]: 35mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 275mm | Spart line kod: dlta1461 | GTIN: 5012759851050
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 2 | M12x1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Dužina [mm] | 280mm |
| Širina [mm] | 35mm |
| Visina [mm] | 35mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 275mm |
| Spart line kod | dlta1461 |
| GTIN | 5012759851050 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 7658273 (FIAT) |
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 (170AA) 23 KW 31 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 i (170AD) 22 KW 30 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB) 30 KW 41 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC) 30 KW 41 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) 29 KW 40 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 29 KW 39 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) 30 KW 41 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |
| FIAT SEICENTO / 600 Sanduk/Hatchback (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/01 do 2010/01 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |